Kariera

Czujesz gotowość do zmian? Szukasz nowych, wciągających wyzwań? Spróbuj swoich sił w rekrutacji do naszego zespołu.

Jak aplikować?

Prześlij swoją aplikację na adres rekrutacja@termoprojektzachod.pl, wpisując w tytuł nazwę stanowiska, na które kandydujesz.

Oferty pracy w firmie Termoprojekt Zachód Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie,
  • umowa o pracę,
  • pełny etat,
  • praca stacjonarna.

Twój zakres obowiązków:

  • wykonywanie projektów oraz wsparcie zespołu realizującego projekty w zakresie instalacji wewnętrznych (HVAC),
  • wykonywanie projektów oraz wsparcie zespołu realizującego projekty w zakresie sieci zewnętrznych wodociągowych i kanalizacyjnych,
  • opracowywanie kompletnych prac projektowych w wyznaczonych zakresach i terminach.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria środowiska),
  • minimum 2-3-letnie doświadczenie w projektowaniu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania zagadnień oraz problemów technicznych,
  • dobra znajomość obsługi programu Auto-Cad,
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office.

To oferujemy

  • prywatna opieka medyczna,
  • dogodna lokalizacja miejsca pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.